CZ | EN | DE

Pobyty pro seniory

Pro všechny z Vás, kdo jste překonali věkovou hranici 65 +,  máme připraveny cenově zvýhodněné mimovíkendové pobyty pro seniory se slevou 30% vůči základním ceníkovým cenám. Jedná se o pobyty na 3 - 6 dnů, tedy 2 – 5 nocí.

Pobyty pro seniory - penzion Jelen Vranov nad Dyjí

V rámci našich pobytů pro seniory Vás rozhodně nechceme "nutit" do služeb, které by uměle navyšovaly cenu. Základní pobyt vychází z cen ubytování, doplnit na Vaše přání samozřejmě můžeme bohaté bufetové snídaně či lahvinku lahodného znojemského vína z naší vinotéky. Cena za celý dvoulůžkový pokoj po speciální seniorské slevě se pohybuje mezi 910 a 1120 Kč za noc. Ceny zahrnují WiFi, parkování,suroviny pro přípravu kávy a čaje na pokoji po celou dobu Vašeho pobytu. K dispozici máme pohodlně situovaná studia v přízemí, studia č. 2, 3, 4 s vlastním posezením před okny (jižní strana) a cenově nejvýhodnější studio č. 1 s posezením na zahradě několik kroků od pokoje (východní strana).  Všechny pokoje mají sprchu a WC, televize se satelitním příjmem a vlastní plně vybavenou minikuchyňku. 

Chcete-li se dozvědět ještě více, zašlete nám svůj dotaz e-mailem na adresu jelen@vranov.com.Vyhovuje-li Vám lépe telefonický kontakt, jsme Vám kdykoli k dispozici na tel. čísle 724 774 774.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!