CZ | EN | DE

Stylové ubytování v malebném koutu Jižní Moravy - PENZION JELEN*** Vranov nad Dyjí

V prvorepublikové vile pana Inocence Jelena (dnes PENZION JELEN***), jsme pro Vás připravili komfortní ubytování v apartmánech a studiích s prostornou zahradou a výhledem na zámek Vranov nad Dyjí. Náš penzion má zároveň výbornou výchozí polohu pro Vaše výpravy za zajímavými místy v okolí Vranova, na dosah je i Vranovská přehrada.

Ubytování PENZION JELEN*** Vranov nad Dyjí

PENZION JELEN*** jako místo Vaší rodinné dovolené ve Vranově nad Dyjí má co nabídnout

Naše ubytování s bohatým zázemím Vám určitě poskytne dostatek prostoru pro Váš ničím nerušený odpočinek. Areál penzionu se vstupem pouze pro ubytované umožňuje klidné zahradní posezení i bezpečný pohyb malých dětí. Ubytování přátelské k dětem doplňuje komorní atmosféra rodinného penzionu.

Vila pana Inocence Jelena

Vila pana Inocence Jelena

Pan Jelen byl mlynář, jehož domov a živnost musely ve dvacátých letech minulého století ustoupit výstavbě Vranovské přehrady.
Prostředky získané vykoupením původního mlýna proto v roce 1927 investoval do stavby nové vily.

Tu následně doplnil zázemím s hrdým označením GARAGE JELEN 1929. Jako mlynář totiž nenašel v městečku uplatnění. Začal se proto věnovat osobní autodopravě a vozil supermoderními autobusy návštěvníky, toužící po odpočinku ve Vranově, resp. tehdejším známém letovisku Sommerfrische Frain an der Thaya.

Vila pana Inocence Jelena

Po mnoha peripetiích, kterých se vila pana Jelena dočkala během následujících desetiletí, jsme ji coby noví majitelé v roce 2004 kompletně zrekonstruovali a rozčlenili na různě dispozičně řešené apartmány a studia. Každý z nich má svou atmosféru.

Studia v přízemí si oblíbili naši hosté napříč věkovými kategoriemi. Vítají pohodlné ubytování s blízkým zahradním posezením před okny pokoje.

Stylové apartmány s jednou či dvěma ložnicemi v prvním a druhém patře nabízejí dostatek prostoru pro pobyt ve dvou i pro početnou rodinnou výpravu.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!

Jana a Miloslav Vrbovi