Pobyty pro seniory

Pobyty pro seniory Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, pobyty pro seniory Vranov Jižní Morava

Pro všechny z Vás, kdo jste úspěšně překonali magickou věkovou hranici 55 +,  máme připraveny cenově zvýhodněné  mimovíkendové pobyty se slevou 30% vůči základním ceníkovým cenám. Jedná se o pobyty na 3 - 6 dnů, tedy 2 – 5 nocí.

V rámci našich pobytů pro seniory Vás rozhodně nechceme „nutit“ do služeb, které by uměle navyšovaly cenu. Základní pobyt vychází z cen ubytování, doplnit na Vaše přání samozřejmě můžeme bohaté bufetové snídaně či lahvinku lahodného znojemského vína z naší vinotéky.. Cena za celý dvoulůžkový pokoj po speciální seniorské slevě se pohybuje mezi  560,- a 700,- Kč za noc. Ceny zahrnují místní poplatky, parkování, suroviny pro přípravu kávy a čaje na pokoji po celou dobu Vašeho pobytu. K dispozici máme pohodlně situovaná studia v přízemí, studia č. 2, 3, 4 s vlastním posezením před okny (jižní strana) a cenově nejvýhodnější studio č. 1 s posezením na zahradě několik kroků od pokoje (východní strana).  Pro velký zájem o tyto pobyty jsme navíc doplnili studio č. 9 ve 2. patře, které je přístupné po pohodlných schodech. Všechny pokoje mají  sprchu a WC, televize se satelitním příjmem a vlastní plně vybavenou minikuchyňku. 

Podzimní termíny pobytů pro seniory 2017 pro Váa budeme mít připraveny 15. srpna.

Ceny jsou uvedny vždy jako celkové za celý pobyt pro dvě osoby. Termíny pobytů průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

Chcete-li se dozvědět ještě více, zašlete nám svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře, kde si Váš pobyt můžete i předběžně zarezervovat. Vyhovuje-li Vám lépe telefonický kontakt, jsme Vám kdykoli k dispozici na tel. čísle 724 774 774.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!

nahoru