Pobyty pro seniory

Pobyty pro seniory Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, pobyty pro seniory Vranov Jižní Morava

Pro všechny z Vás, kdo jste úspěšně překonali magickou věkovou hranici 55 +,  máme připraveny cenově zvýhodněné  mimovíkendové pobyty se slevou 30% vůči základním ceníkovým cenám. Jedná se o pobyty na 3 - 6 dnů, tedy 2 – 5 nocí.

V rámci našich pobytů pro seniory Vás rozhodně nechceme „nutit“ do služeb, které by uměle navyšovaly cenu. Základní pobyt vychází z cen ubytování, doplnit na Vaše přání samozřejmě můžeme bohaté bufetové snídaně či lahvinku lahodného znojemského vína z naší vinotéky.. Cena za celý dvoulůžkový pokoj po speciální seniorské slevě se pohybuje mezi  560,- a 700,- Kč za noc. Ceny zahrnují místní poplatky, parkování, suroviny pro přípravu kávy a čaje na pokoji po celou dobu Vašeho pobytu. K dispozici máme pohodlně situovaná studia v přízemí, studia č. 2, 3, 4 s vlastním posezením před okny (jižní strana) a cenově nejvýhodnější studio č. 1 s posezením na zahradě několik kroků od pokoje (východní strana).  Pro velký zájem o tyto pobyty jsme navíc doplnili studio č. 9 ve 2. patře, které je přístupné po pohodlných schodech. Všechny pokoje mají  sprchu a WC, televize se satelitním příjmem a vlastní plně vybavenou minikuchyňku. 

Jarní termíny pobytů pro seniory 2017:

9. - 13. dubna - 4 noci - studio č. 3 -  2.660,- Kč

17. - 20.duba - 3 noci - studio č, 2 - 1.995,- Kč

23. - 28. dubna - studio č. 4 - 3.500,- Kč

8. - 12. května - studio č. 2 - 2.660,- Kč

8. - 12. května - studio č. 4 - 2.800,- Kč

Ceny jsou uvedny vždy jako celkové za celý pobyt pro dvě osoby. Termíny pobytů průběžně doplňujeme a aktualizujeme.

Chcete-li se dozvědět ještě více, zašlete nám svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře, kde si Váš pobyt můžete i předběžně zarezervovat. Vyhovuje-li Vám lépe telefonický kontakt, jsme Vám kdykoli k dispozici na tel. čísle 724 774 774.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!

nahoru