Dárkové poukazy

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená s dětmi Vranov Jižní Morava

Zážitky jako dárek nezklamou

Přemýšlíte, čím udělat radost svým blízkým či přátelům? Hledáte tip na zajímavý svatební dar, vánoční dárky nebo dárek k narozeninám? Darujte zážitek!

Zážitky a vzpomínky zůstanou

"Motto: Ve vzpomínkách si udělejte občas úklid: vymeťte zbytečné, spalte chmurné, oprašte příjemné a vyleštěte radostné zážitky své minulosti." Anatole France

Romantický víkend pro dva či relaxační pobyt v jedinečném přírodním prostředí Národního parku Podyjí a komfortní ubytování ve stylu retro s výhledem na vranovský zámek určitě jako dárek nezklame. Má navíc jednu velkou výhodu: nedá se rozbít, ztratit ani odložit. Zážitky prostě zůstávají...

Dárkový certifikát – poukaz bez starostí a „na klíč“

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená s dětmi Vranov Jižní Morava

Zabalit zážitky do krabice jako dárek sice nedokážeme, ale přesto jim umíme dát hmotnou podobu. Na Vaše přání a přesně dle Vašich dispozic vyhotovíme osobní dárkový certifikát tištěný na ručně vyráběném papíře. Na dárkový poukaz v barvě champagne s výraznou texturou a nepravidelnými okraji natiskneme text, který si předem odsouhlasíme v korektuře. Dárkový certifikát pak rolujeme do svitku, pečetíme a připravíme kompletní dárkové balení. Váš dárek tak získá i patřičnou formu.

Dárek přesně podle Vašich představ

Vlastní obsah dárku a rozsah služeb samozřejmě předem vyspecifikujeme na základě Vašeho konkrétního zadání. Žádným problémem nemusí být ani otázka stanovení vhodného termínu. Vše můžeme následně doladit přímo s tím, komu je Vás dárek určen. Odpadá tak nebezpečí případné kolize objednaného termínu pobytu a skutečných časových možností. Pokud ovšem termín předem vybrat můžete, není nic jednoduššího - naše studia a apartmány jsou Vám k dispozici!

Chcete-li se dozvědět ještě více, zašlete nám svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře, kde si Váš pobyt můžete i předběžně zarezervovat. Vyhovuje-li Vám lépe telefonický kontakt, jsme Vám kdykoli k dispozici na tel. čísle 724 774 774.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!

nahoru