Vila pana Inocence Jelena

Pan Inocenc Jelen byl mlynář, jehož domov musel ve dvacátých letech minulého století ustoupit výstavbě Vranovské přehrady.

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená s dětmi Vranov Jižní Morava

Prostředky získané vykoupením původního mlýna proto v roce 1927 investoval do stavby nové vily.

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená s dětmi Vranov Jižní Morava

Tu následně doplnil zázemím s hrdým označením GARAGE JELEN 1929. Jako mlynář totiž nenašel v městečku uplatnění (ve Vranově v té době fungovaly další dva mlýny). Začal se proto věnovat osobní autodopravě a vozil supermoderními autobusy do Vranova návštěvníky, toužící po odpočinku ve Vranově, resp. tehdejším známém letovisku Sommerfrische Frain an der Thaya.

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená s dětmi Vranov Jižní Morava

PENZION JELEN *** - ubytování právě pro Vás

Po mnoha peripetiích, kterých se vila pana Jelena dočkala během následujících desetiletí, jsme ji coby noví majitelé v roce 2003 kompletně zrekonstruovali a rozčlenili na různě dispozičně řešená studia a apartmány.

Studia v přízemí si oblíbili naši hosté napříč věkovými kategoriemi. Na dovolené nebo víkendu ve dvou uvítáte pohodové ubytování s blízkým zahradním posezením před okny Vašeho pokoje. Nechce se Vaše dítko hnout z pískoviště? Nevadí, v přízemí máte vše pod kontrolou. Že Vás občas tu a tam píchne či pobolívá? Pak určitě oceníte ubytování bez zbytečných schodů.

Apartmány s jednou či dvěma ložnicemi nabízejí dostatek prostoru i pro početnou rodinnou výpravu. Přesvědčíme Vás, že rodinná dovolená s dětmi, psem a babičkou u nás přestane být Vaší noční můrou.

Chcete-li se dozvědět ještě více, zašlete nám svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře, kde si Váš pobyt můžete i předběžně zarezervovat. Vyhovuje-li Vám lépe telefonický kontakt, jsme Vám kdykoli k dispozici na tel. čísle 724 774 774.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!

nahoru