Pomáháme spolu s Vámi

Ubytování Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená s dětmi Vranov Jižní Morava

Jsme moc rádi, že jsme letos začátkem prázdnin mohli u nás poprvé přivítat děti a jejich „tety“ z Klokánku FOD Olomouc. Týdenní pobyt se vydařil i díky bohatému programu, s jehož zajištěním nám pomohla řada „dobrých duší“ – všem ještě jednou moc děkujeme!

Protože nechceme, aby poprvé bylo zároveň naposled, dohodli jsme se spolu s klokánkovskými tetami, že z letošního výletu uděláme tradici. „Jejich“ děti totiž v Klokánku nacházejí krátko- či střednědobý azyl, a tak se příští rok nejspíš setkáme sice se „starými“ známými tetami, ale zároveň s úplně novými kamarády, pro které budou nová i místa, kam se u nás během pobytu podívají.

Pomoci není nikdy dost

Klokánek jako azylové zařízení Fondu ohrožených dětí samozřejmě není subjekt, který by měl finančních prostředků na rozdávání (státní příspěvky a dotace pokrývají pouze zhruba 40 % veškerých výdajů), rádi bychom proto o případnou pomoc požádali i Vás. Může to být starší dětské oblečení, hračky, dětské knížky, ložní prádlo - prostě vše, co už doma nepotřebujete, ale zároveň nechcete vyhodit. Vše je samozřejmě možné nejprve zkonzultovat telefonicky i s některou z tet na tel. 724 567 038.

Pokud byste chtěli přispět finančním darem, účet FOD je Vám k dispozici pod níže uvedeným číslem. Chcete-li pomoc směřovat přímo „našim“ dětem, uveďte prosím variabilní symbol 777, případně označte Klokánek Olomouc.

Děkujeme!

Kontakty:
Klokánek Fondu ohrožených dětí Olomouc, Peřinova 341/2, 779 00 Olomouc
IČO: 00499277
číslo účtu: 19-1001350277/0100
e-mail: klokanek.olomouc@fod.cz
web: www.klokanekolomouc.cz
vedoucí zařízení: Mgr. Šárka Kupčáková - tel.: 724 667 626

nahoru