Návštěvní kniha rss

Vážení hosté,
děkujeme za Váš zájem, který Vás dovedl až sem.
Naše návštěvní kniha je tu především pro Vás. Stejně jako opravdovou návštěvní knihou jí můžete listovat a pročítat příspěvky ostatních i přidat svůj vlastní názor či dotaz.

Těšíme se na Vaši návštěvu – virtuální i skutečnou!


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »
, http://kosmetyki-pr... odpovědět
<a href=http://kosmetyki-profesjonalne.eu/kosmetyki-homeopatyczne/>Kosmetyki homeopatyczne</a> - profesjonalne kosmetyki.
, Super pobyt odpovědět
Strávili jsme zde s vnukem a naším pudlíkem 1 týden. Spokojenost byla na 110%. Že je 110% matematický nesmysl v hodnocení? Věřte, že tady to jde, tady jo 2 .
, - odpovědět
V penziónu Jelen jsme strávili prodloužený víkend. Ubytování bylo krásné,čisté a majitel byl velice vstřícný a ochotný. Děkujeme za pěkný víkend a můžeme penzión JELEN vřele doporučit. 1 1
, Prostě nejlepší odpovědět
V penzionu jsme byli již potřetí, tímto děkujeme za všechny úžasné chvíle u Vás. Vždy naprostá spokojenost. Milý a vždy vstřícný personál, příjemné ubytování ve stylově zařízených apartmánech či studiích, vždy čisto a útulno. Pro malé děti fakt super, hračky na pokoji nachystané k věku, samozřejmostí dětská židlička a postýlka s voňavou peřinkou. Velká zahrada plná atrakcí, trampolína, pískoviště, brouzdaliště, přistavena odrážedla. opravdu vše na úrovni ke komfortu malých návštěvníků. Budeme se rádi vracet :) děkujeme 1
odpověděl(a)
<a href=http://kosmetyki-profesjonalne.eu/kosmetyki-homeopatyczne/>Kosmetyki homeopatyczne</a> - profesjonalne kosmetyki.
, - odpovědět
Nádherné místo pro odpočinek, neobyčejně vstřícný, milý, ochotný přístup majitelů a celého personálu, kteří nad rámec běžných služeb splní ochotně a okamžitě každé vaše přání. Naprosto výjimečný přístup, cítili jsme se jako doma. Takové pohlazení po duši, že se najdou ještě lidi, kteří rozumí své práci a těší je spokojenost jejich hostů. Ještě jednou velký dík. Určitě se vrátíme. A doporučujeme všem.
, Pochvala do nebe odpovědět
Naprosto spokojeni! Ja i pritelkyne! Bezvadna vstricnost a ochota! :-) Vse v mximalnim poradku. Cisto a utulno! 5 1
odpověděl(a)
<a href=http://kosmetyki-profesjonalne.eu/kosmetyki-homeopatyczne/>kosmetyki-profesjonalne.eu</a> - profesjonalne kosmetyki.
, - odpovědět
V penzionu jsme byli s manželem a se synem před pár lety a bylo nám u Vás moc příjemně, takže jsme se rozhodli přijet letos znovu. Synovi je už 10let a stále vzpomíná na Vámi přichystané hračky 1 . Moc se těšíme!
, - odpovědět
Tohle místo musíte navštívit, vila má jedinečnou atmosféru a majitelé jsou velmi milí a velkorysí - čaj a káva na pokoji, v kuchyni moderní vybavení, pro děti nachystané hračky, Takhle si představuju péči o hosta. Děkujeme.
, - odpovědět
To místo má prostě atmosféru!
Krásné, stylové, zkrátka moc příjemné ubytování.
Velmi nadstandardní péče pro rodinu s dětmi, vybavení od postýlky po lehátko do vaničky. A dcerka by pobyt klidně strávila jen s hračkami na pokoji a na zahradě.
Pěkné okolí, spousta možností výletů.
Jsme moc spokojeni, děkujeme.
, - odpovědět
Möchten uns auf diesem Weg nochmals bei Familie Vrba ( Penzion Jelen )ganz herzlich für Ihre Freundlichkeit und Hilfsbereitschaft bedanken.
Beide haben dazu beigetragen dass ich mein Elternhaus in Frain und das Elternhaus meiner Mutter in Milleschitz auch von innen ansehen und auch Fotos machen durfte.
Durch ein Interview einer Journalistin (IDENS-Zeitung) und ein Vortrag in der Frainer Schule konnte ich die Vertreibung 1945 von meiner Familie erzählen. Der Bericht wurde auch in der Zeitung veröffentlicht. Diese beiden Termine hat ebenfalls Herr Vrba vereinbart. Möchte noch erwähnen das Herr PhDr. Jiri Kacetl vom Museum in Znaim ebenfalls sehr hilfsbereit gewesen ist. Ich war sehr überrascht welche Herzlichkeit wir in den 8 Tagen unserer Anwesenheit erfahren durften.
Meine Frau und ich denken gerne an die Zeit zurück.
Wir können die „Penzion Jelen“ nur weiterempfehlen.

Familie Sieglinde und Ernst Czeloth

Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8   další »
nahoru