Dovolená se psem v PENZIONU JELEN*** Vranov nad Dyjí

Dovolená se psem Vranov nad Dyjí, penzion Vranov nad Dyjí, dovolená se psem Vranov Jižní Morava

Pejskové – stejně jako děti – jsou dnes právoplatnými členy rodiny a my všichni, kdo vlastní pejsky doma máme, si dovolenou v Česku bez nich těžko dokážeme představit. Jsme proto rádi, když se s Vašimi mazlíčky vydáte i k nám a pevně věříme, že Vaše dovolená s pejskem u nás splní Vaše očekávání.

O tom, že to s pejsky umíme, svědčí i certifikát, který jsme v roce 2013 obdrželi a jsme na něj velmi pyšní. Garantuje, že naše ubytování je přátelské k pejskům a je tím správným místem pro dovolenou se psem.

Pobyt se psem má samozřejmě svá specifika. K pejskům se snažíme chovat jako ke všem našim hostům a splnit jim takřka vše, co jim na očích vidíme :-). Pro pejsky na pokoj chystáme misky na vodu a krmení, samozřejmostí jsou i připravené pytlíky potřebné při venčení psů. Na oplátku poprosíme o venčení mimo areál penzionu a také stálý dohled nad pejsky tak, aby nijak neohrozili pohyb menších dětí uvnitř penzionu i na zahradě.

Chcete-li se dozvědět ještě více, zašlete nám svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře, kde si Váš pobyt můžete i předběžně zarezervovat. Vyhovuje-li Vám lépe telefonický kontakt, jsme Vám kdykoli k dispozici na tel. čísle 724 774 774.

Přijeďte, těšíme se na Vaši návštěvu!

nahoru